YÜKLENİYOR

Hakkında

Neskar Hakkında

NESKAR OTOMOTİV SAN. TİC.A.Ş., General Motors’un seçkin markaları OPEL ve CHEVROLET ile Alaşar Mah. Yeni Yalova Yolu Cad. No :525-A/B Osmangazi / BURSA, Ertuğrul Mah. İzmir Yolu Cad. No:366-D Nilüfer / BURSA adreslerinde iki ayrı tesisle satış, servis, yedek parça ve ikinci el hizmetlerini vermektedir.


NESKAR OTOMOTİV SAN. TİC.A.Ş. bir Berteks A.Ş. kuruluşudur. Berteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. bir aile şirketi olarak 80 yılı aşkın bir süredir tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. 20 yıldır yeni yatırımlarla sürekli büyüyen ve gelişen, mükemmel hizmet anlayışı ve yüksek standarttaki üretim kalitesiyle alanında lider bir kuruluş olmuştur. Berteks A.Ş. bu bilgi ve deneyimini otomotiv sektöründe de sürdürmektedir. Başarılı ve parlak bir geleceğe emin adımlarla yürüyen Berteks Tekstil A.Ş. sanayinin yanı sıra otomotiv sektörüne de yatırım yapmanın gururunu yaşamaktadır.


Neskar Otomotiv farklı mimarileri ve iç dekorasyonu ile personeline ve müşterilerine sıradışı ortamlar ve mekanlar sunmaktadır.


NESKAR OTOMOTİV SAN. TİC.A.Ş. tesisleri 15.000 m2 kapalı ve 23.500 m2 açık alan üzerine kurulmuştur. Neskar Otomotiv 150 kişiden oluşan profesyonel personeliyle, müşterilerine satış, servis, yedek parça, kaporta-boya, alanlarında tam bir hizmet vermektedir.


Mekanik atölyeleri, kaporta atölyeleri, boyahaneleri, yedek parça depoları, showroomları, misafir kabul salonları, misafir kafeteryaları, personel dinlenme ve giyinme salonlarından oluşan plazalarında hizmet veren Neskar Otomotiv aylık 5000 araçlık servis kapasitesine sahiptir.


Opel, Chevrolet markaları ile binek ve ticari geniş ürün gamının yanısıra satış sonrası hizmetler konusunda da eğitimli ve tecrübeli satış sonrası hizmet ekibi, mekanik ve gövde garantileri, yolda yardım hizmeti ve zengin yedek parça stoğu ile markalarına olan güvenini müşterilerine yansıtmaktan gurur duymaktadır.


Bir Berteks Şirketler Grubu kuruluşu olarak Neskar Otomotiv tesislerinde faaliyet gösteren Neskar Sigorta A.Ş. ise sigorta sektörünün liderleri olan Axa, Groupama, Ergo, Allianz, Unico, Mapfre ve Liberty acentelikleri ile kasko, yangın, deprem, sağlık, hayat gibi A’dan Z’ye tüm sigorta işlemleri için müşterilerinin güvencesi olmaya devam etmektedir.


Neskar Otomotiv’in hedefi, güleryüzlü, eğitimli, kültürlü, takım ruhunu benimsemiş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemiş personeli ile en iyi hizmeti en doğru şekilde gerçekleştirmektir.




Paylaşın :

Sorularınız için...