YÜKLENİYOR

Hakkında

Vizyon - Misyon

VİZYONUMUZ;
Ulusal düzeyde, kendi kulvarında, tüm ölçülebilir ve hissedilir alanlarda “en iyi” olmaktır.

MİSYONUMUZ;
Temsil ettiğimiz markaların, üretimden satış sonrası hizmetlerine kadar olan tüm değer zinciri içerisinde mutlu ve memnun müşteriler yaratmak ve rasyonel kar eden bir işletme olmak için, kendi sorumluluk alanlarımızda uzman, etkin, deneyimli , eğitimli profesyonel çalışanlarımız, çağdaş , yenilikçi, müşterilerimize yakışan, münhasıran yaptığımız iş için tasarlanmış ve yapılandırılmış tekno-tesislerimiz, hızlı ve sonuç odaklı kurumsal yapımız ve güçlü sermayemiz ile ; Çok çalışmak ve kendimizi aşmaya çalışmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilir olmak
Verdiğimiz sözü tutarız , tutamayacağımız sözü vermeyiz. Tüm ilişkilerimizde açık , anlaşılabilir , özverili, çözmeye istekli ve kararlıyız. Adil rekabet ederiz. Yasa dışı hiçbir işlem ya da eylemin içinde olmayız.

Farkında olmak
Yaptığımız işin süreçlerinin ve merkezindeki müşterilerimizin, başarının, takım oyunu ile mümkün ve değerli olduğunun, İçinde yaşadığımız ulusun değerlerinin ve toplumsal hassasiyetlerin, ekolojik dengenin , suyun, taşın,toprağın tüm canlıların mevcudiyet hakkının farkındayızPaylaşın :

Sorularınız için...